Mikołajki 2016

Akcja chartytatywna | 5 grudnia 2016

Mikołajki 2016

Taki początek grudnia to my rozumiemy!

To już 12. edycja imprezy mikołajkowej dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, w które się angażujemy. I nie będziemy tego ukrywać – jesteśmy pełni dumy, że otacza nas tylu wspaniałych ludzi, którzy tego dnia wcielają się w rolę śnieżynek i elfów i dzielnie pomagają Św. Mikołajowi w jego misji – zobaczyć jak najwięcej szczęśliwych dzieci.

W tym roku zawitaliśmy po raz trzeci z rzędu do Sochaczewa, gdzie zorganizowaliśmy spotkanie dla 120 dzieci z Ośrodków Wychowawczych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Tradycyjnie było malowanie twarzy, tworzenie ozdób świątecznych i dekorowanie ciasteczek. Na tym nie skończyliśmy – pojawiły się konkurencje sportowe, gif budka, zabawa w mumię, PS4 i wiele innych. Nie obyło się bez gościa specjalnego – zawitał do nas Damian Gawrych – wicemistrz świata w piłce ulicznej. A po wielkim odliczaniu pojawił się ON – Św. Mikołaj.

To był wyjątkowy dzień dla nas wszystkich – zarówno dzieci jak i wolontariuszy. 12. edycja już za nami, ale nie mamy wątpliwości, że ten projekt będzie miał swoje kontynuacje w przyszłości. Dziękujemy wszystkim sponsorom, partnerom i życzliwym ludziom za wsparcie – to dzięki Wam realizujemy marzenia dzieci z takim sukcesem.

Wesołych Świąt,
Goodfellas Group Team