CIEŚLAK KORDASIEWICZ

Identyfikacja wizualna

Klient

Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz to warszawska firma doradcza, specjalizująca się w zakresie pozyskiwania finansowania projektów inwestycyjnych i rozwojowych oraz w doradztwie prawnym na rzecz podmiotów gospodarczych. W 2009 roku Kancelaria Cieślak & Kordasiewicz została uznana za najskuteczniejszą firmę doradczą w rankingu magazynu FORBES.

Nasze zadanie

Zostaliśmy poproszeni o odświeżenie i uspójnienie identyfikacji wizualnej Kancelarii. Klientowi zależało, aby kolorystka i charakter nowej linii identyfikacji nie odbiegały od dotychczasowej.

Realizacja

Z uwagi na specyfikę branży w której nasz Klient prowadzi działalność, położyliśmy nacisk na prostotę i minimalizm. Zaproponowaliśmy Klientowi całkiem nowe logo. Uprościliśmy dotychczasowe, rezygnując z ciężkiego członu „Kancelaria Doradztwa Gospodarczego” na rzecz zapamiętywalnego sygnetu umieszczonego obok logotypu. Dzięki temu zabiegowi logo Kancelarii nabrało lekkości i świeżości przy jednoczesnym zachowaniu profesjonalnego charakteru.